W sobotę, 15 marca od samego rana, Liceum Filmowe gościło wszystkich zainteresowanych nauką w naszej szkole. Mieliśmy przyjemność zaprezentować kandydatom nasz gmach, program nauczania i warunki rekrutacji.

Po zwiedzaniu szkoły odbyło się spotkanie informacyjne dla uczniów i ich rodziców, które prowadził Dyrektor szkoły, Piotr Seredyński. Kandydaci mieli okazję poznać szczegóły funkcjonowania szkoły, dowiedzieć się czego mogą się uczyć oraz jakie specjalizacje będą wybierać podczas nauki w Liceum Filmowym.

Następnie, wszyscy zainteresowani udali się do budynku Warszawskiej Szkoły Filmowej, gdzie mieli okazję wziąć udział w warsztatach filmowych prowadzonych przez pana Wojciecha Raweckiego i pana Andrzeja Wolfa, wykładowców Warszawskiej Szkoły Filmowej. Była to okazja do poznania podstawowych zasad pracy ze sprzętem filmowym m.in. z urządzeniami do jazdy kamerowej oraz z tzw. kranem.

Dzień otwarty spotkał się z dużym zainteresowaniem młodzieży i ich rodziców. Kilkadziesiąt osób przez cały dzień odwiedzało Liceum Filmowe przy Warszawskiej Szkole Filmowej.

Już od poniedziałku, 17 marca można składać w szkole dokumenty rekrutacyjne oraz umawiać się na indywidualne rozmowy kwalifikacyjne. Szczegóły dostępne są w na stronie www.liceumfilmowe.pl

Zapraszamy do Liceum Filmowego!

 

Feedback