Najnowszy projekt duetu PSYCHOKINO, w którego skład wchodzą studenci Warszawskiej Szkoły Filmowej - Tomek ŚlesickiDorota Piskor, to wideoklip dla zespołu "Curly Heads" Dawida Podsiadło. W najnowszej produkcji wzięli udział Marcin Dorociński Anna Próchniak, którzy wcielili się w nietypowych aktorów z medycznej telenoweli. To kolejny sukces PSYCHOKINA w branży teledyskowej. Młody i zdolny duet jest coraz bardziej zauważany i doceniany na tym rynku. W klipie występują również studenci Wydziału Aktorskiego z naszej Szkoły Filmowej.
Zapraszamy do obejrzenia efektu ich wspólnej pracy!Tomek Ślesicki Dorota Piskor tworzą obecnie jedne z najciekawszych polskich wideoklipów, które zaskakują narracyjnymi pomysłami i niebanalną formą. Rewelacyjne zdjęcia i wyjątkowe historie - to charakteryzuje produkcje PSYCHOKINA. Ekipa własnie pracuje nad kolejną produkcją - tym razem będzie to teledysk dla zespołu Fair Weather Friends.

PSYCHOKINO na swoim koncie ma współpracę z czołowymi polskimi artystami takimi jak Dawid Podsiadło, Anna WyszkoniLari LuBokka Grawitacja.

Poniżej znajdziecie ich najciekawsze klipy - zobaczcie i posłuchajcie!

Dawid Podsiadło "Powiedz mi, że nie chcesz"Anna Wyszkoni "Na cześć wariata"Lari Lu "Nad ziemią"

Bokka "Town Of Strangers"Sorry Boys "Phoenix"Feedback