Warszawska Szkoła Filmowa zaprasza na VR Warsaw Day 2016. Jest to pierwsza w Polsce prezentacja najnowszych technologii rzeczywistości wirtualnej. W budynku głównym Warszawskiej Szkoły Filmowej zaprezentują się najważniejsze w branży firmy dostarczające sprzęt i content oparty o technologie VR. Będzie to doskonała okazja dla wystawców do zaprezentowania oferty twórcom, projektantom i wydawcom gier wideo, a także studentom dopiero rozpoczynającym swoją karierę na rynku, oraz osobom odpowiadającym za zarządzanie i marketing firm i marek zainteresowanych zastosowaniem technologii VR w swoim biznesie.

- Virtual Reality to technologia, która dostarcza zupełnie nowych doświadczeń nie tylko w grach wideo. Weź udział w konferencji oraz części wystawienniczej poświęconej prezentacji rozwiązań VR w rozrywce, nauce i biznesie podczas VR Warsaw Day 2016 - zachęca organizator, Robert Łapiński-  Idea Ahead - wydawca magazynu PIXEL i bloga RETAIL360.PL.

Podczas VR Warsaw Day 2016 redakcje magazynu PIXEL i bloga RETAIL360.PL przyznają nagrody dla najciekawszych i najbardziej innowacyjnych rozwiązań prezentowanych przez wystawców VR EXPO. Nagrody VR AWARDS zostaną przyznane w kategoriach magazyny offowe, czasopisma branżowe, magazyny hobbystyczne oraz reader's choice. Ceremonia przyznania nagród odbędzie się w Kinie Elektronik na zakończenie VR Warsaw Day 2016. Wydarzenie odbędzie się 17 listopada 2016.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony Imprezy. Kliknij!

Feedback